ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΥΠΟΔΟΜΩΝ 2018-19: FINAL 4


 

ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4

Ξεκινάνε οι τελικές φάσεις του Τουρνουά Basketball Υποδομών 2018-19.

 

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2004

Οι ομάδες που περνάνε στους ημιτελικούς είναι:
από τον Γ’ όμιλο: 1ος ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  & 2ος ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
από τον Δ’ όμιλο: 1ος ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  &  2ος ΑΜΥΝΤΑΣ

 

(ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)
1ος ημιτελικός :

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  – ΑΜΥΝΤΑΣ

2ος ημιτελικός:

  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

(ΜΙΚΡΟΣ & ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

  

ΠΕΜΠΤΗ 6/6/2019 (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΩΡΑ 21:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΡΙΚΑΣ

ΑΜΥΝΤΑΣ – ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

ΠΕΜΠΤΗ 6/6/2019 (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΩΡΑ 20:00 ΣΕΦ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

[standings league_id=165]

 [matches league_id=165 mode=]


ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2005

Οι ομάδες που περνάνε στους ημιτελικούς είναι:
από τον Α’ όμιλο: 1ος ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  &  2ος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
από τον Β’ όμιλο: 1ος ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ &  2ος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 

(ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)
1ος ημιτελικός :

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

2ος ημιτελικός:

  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

 

(ΜΙΚΡΟΣ & ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/5/2019 (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΩΡΑ 20:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/6/2019 (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΩΡΑ 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

[standings league_id=166]

 [matches league_id=166 mode=]


 

ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΝΙ 2006

Οι ομάδες που παιρνάνε στους ημιτελικούς είναι:
από τον Γ’ όμιλο:  1ος  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   &   2ος: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
από τον Δ’ όμιλο:  1ος ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ   2ος  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
 

(ΜΙΚΡΟΣ & ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6/2019 (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΩΡΑ 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΤΣΩΝΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  2/6/2019 (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α – ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

 

[standings league_id=167]

 [matches league_id=167 mode=]

 


ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2007

Οι ομάδες που περνάνε στους ημιτελικούς είναι:
από τον Δ’ όμιλο: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
από τον Ε’ όμιλο: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
από τον Ζ’ όμιλο: ΜΙΛΩΝ
από τον Η’ όμιλο: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  

Σαββάτο 18/5 (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)
1ος ημιτελικός :

18:00, ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΠΟΘΟΣ  (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ) ΜΙΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

2ος ημιτελικός:

19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΠΟΘΟΣ  (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

Κυριακή 19/5 (ΜΙΚΡΟΣ & ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

κλειστό γήπεδο ΜΠΟΘΟΣ στο Περιστέρι (Πελάσγων 29).

16:30 , ο μικρός τελικός (ηττημένοι των 2 ημιτελικών)
18:00, ο μεγάλος τελικός (νικητές των 2 ημιτελικών)

 

[standings league_id=163]

 [matches league_id=163 mode=]


ΓΙΑ ΤΑ JUNIORS A 2008

Οι ομάδες που παιρνάνε στους ημιτελικούς είναι:
από τον Ε’ όμιλο: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
από τον Ζ’ όμιλο: PAO BC ΝΠ
από τον Η’ όμιλο: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
από τον Θ’ όμιλο: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 19/5 

1ος Ηιτελικός:  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

13:00 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/5

2ος Ημιτελικός: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –  PAO BC ΝΠ

20:30 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/5 ΜΙΚΡΟΣ & ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΡΙΚΑΣ , ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – PAO BC ΝΠ

18:30, ΣΕΒ (βοηθητικό) , ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

[standings league_id=164]

 [matches league_id=164 mode=]


 

ΠΡΟΣΟΧΗ: 

  • ΠΡΟΣΟΧΗ: ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ (FINAL 4) ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΜΕ 12 ΠΑΙΚΤΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΘΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ. ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ ΘΑ ΒΑΡΥΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ.
  • Οι αθλητές που συμμετέχουν στην Τελική Φάση του ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΥΠΟΔΟΜΩΝ θα πρέπει να έχουν:  

    • Δελτίο αθλητικής ιδιότητος  και απαραίτητα  ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ (σύμφωνα με το άρθρο 16 του Ν.4479/2017 και την ΚΥΑ των Υπουργών Υγείας και Υφυπουργού Πολιτισμού)  
    • ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ: ΠΡΟΜΙΝΙ (2007) & JUNIORS A (2008) σε περίπτωση που δεν έχουν Δελτίο αθλητικής ιδιότητος,   πιστοποιητικό γέννησης, φωτογραφία και απαραίτητα για όλους ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ (σύμφωνα με το άρθρο 16 του Ν.4479/2017 και την ΚΥΑ των Υπουργών Υγείας και Υφυπουργού Πολιτισμού).

 
 

ΣΥΝΕΧΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗ