ΠΩΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ & ΕΣΚΑΝΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ

  Μετά από  τις κληρώσεις που πραγματοποιήθηκαν  δείτε πώς διαμορφώνονται οι όμιλοι στα πρωταθλήματα  της Γ’ εθνικής  (2ος όμιλος)  και της ΕΣΚΑΝΑ  Κύπελλο Ανδρών , Α’ Γυναικών (2ος όμιλος) , Α’ Εφήβων , Β’ Κορασίδων (2ος όμιλος) &  Β’ Παίδων για την αγωνιστική περίοδο 2017-18.

 

Αποτέλεσμα εικόνας για γ εθνικη μπασκετ

2ος Όμιλος
1.ΓΣ Έσπερος Λαμίας
2. ΑΣ Λοκρός Αταλάντης
3. ΟΦΗ
4. ΕΣ Κάδμος
5. 1ος Ειδικού Πρωταθλήματος
6. ΑΟΚ Χανιά
7. ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου
8. ΓΣ Εργοτέλης
9. ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου
10. ΠΟΚ Έσπερος
11. ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου
12. ΑΕ Πεντέλης
13. ΑΟ Άρης Πετρούπολης
14. ΓΝΟ Άρης Νίκαιας

 

Γ΄ ΦΑΣΗ
12 Β΄ ΦΑΣΗΣ + 3ΒΥΕ + 14 Α΄ +3 Γ’ ΕΘΝΙΚΗ
26 ΝΙΚ. 18 –ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ
27 ΝΙΚ 25- ΝΙΚ 20
28 ΝΙΚ 14 –ΠΕΡΑ
29 ΝΙΚ 23 –ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΝΙΚ. 24
31 ΝΙΚ 21- ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
32 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΜΙΛΩΝΑΣ
33 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
34 ΝΙΚ. 8 – -ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
35 ΝΙΚ. 9 –Π. ΦΑΛΗΡΟ
36 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ – ΝΙΚ. 16
37 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
38 Ν22 –ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
39 Ν17- ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
40 ΝΙΚ 15 –ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
41 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

 

 

1  ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»  
2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ  
3 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ  
4 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ  
5 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 
6 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 
7 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ  
8 – ΡΕΠΟ
9 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ  
10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ

 

1 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»  
2 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  
4 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ  
5 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  
6 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ  
7 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ  
8 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ   
9 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ  
10 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ  
11 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ  
12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ  

 

1 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»   
2 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  
3 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ  
4 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ  
5 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ 
6 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ  
7 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ  
8 – ΡΕΠΟ
9 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ  
10 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ  
11 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ  
12 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY  

 

 

1 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Π.Σ.
2 ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
3 ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
4 Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
5 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6 Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
7 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
9 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
10 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.
11 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
12 Α.Ο. ΒΑΡΗΣ. ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ

 

Καλή επιτυχία στους στόχους των τμημάτων .

 

 Με την υποστήριξη σας μπορούμε να φτάσουμε ψηλά.

Please follow and like us:

Αφήστε μια απάντηση