ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΥΠΟΔΟΜΩΝ: JUNIORS A 2006 Β’ ΦΑΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

JUNIORS A 2006   Β’ ΦΑΣΗ

Ολοκληρώθηκε η Α΄φάση του Τουρνουά Basketball Υποδομών και οι τελικές βαθμολογίες είναι οι παρακάτω:

JUNIORS A 2006 Α ΟΜΙΛΟΣ 

Could not load template standings-extend.php

 JUNIORS A 2006 Β ΟΜΙΛΟΣ

Could not load template standings-extend.php

 JUNIORS A 2006 Γ ΟΜΙΛΟΣ 

Could not load template standings-extend.php

 JUNIORS A 2006 Δ ΟΜΙΛΟΣ

Could not load template standings-extend.php

 

Σύμφωνα με την καταταξή τους στη Α’ Φάση θα δημιουργηθούν οι εξής όμιλοι για τη Β’ Φάση:

  • Για τις θέσεις 1-12

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

Η’ ΟΜΙΛΟΣ

Θ΄ΟΜΙΛΟΣ

Α1

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

Β1  

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Γ1

ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Β

Δ1

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Β2

ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Α

Γ2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

Δ2

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Α2

ΤΕΡΨΙΘΕΑ

Γ3

ΨΥΧΙΚΟ ΑΟ

Δ3

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

Α3

ΚΟΡΩΠΙ

Β3

ΕΥΡΥΑΛΗ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΥ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΥ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Η’ ΟΜΙΛΟΥ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Θ’ ΟΜΙΛΟΥ

 

Ο  πρώτος κάθε ομίλου θα συμμετάσχει στο F-4 (θέσεις 1-4).

Οι αγώνες εκεί θα διεξαχθούν σε ουδέτερα γήπεδα και θα είναι knock out.

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΜΕ 12 ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΒΑΡΥΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ.

Ε1 – Ζ1

Η1 – Θ1

Οι δεύτεροι κάθε ομίλου θα αγωνισθούν μεταξύ τους για τις θέσεις 5-8  κατόπιν κληρώσεως με αγώνες knock out (η έδρα θα καθορισθεί με την κλήρωση).

Οι τρίτοι κάθε όμιλου θα αγωνισθούν μεταξύ τους για τις θέσεις 9-12 κατόπιν κληρώσεως με αγώνες knock out ( η έδρα θα καθιερωθεί με την κλήρωση).

 

 

 

 

  • ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 13 – 24

Ι’ ΟΜΙΛΟΣ

Κ’ ΟΜΙΛΟΣ

Λ’ ΟΜΙΛΟΣ

Μ’ ΟΜΙΛΟΣ

Α4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β4

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

Γ4

ΑΕΣΕΛ

Δ4

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

Β5

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α

Γ5

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β

Δ5

ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Α5

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Γ6

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ

Δ6

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Α6

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Β6

ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ι’ ΟΜΙΛΟΥ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Κ’ ΟΜΙΛΟΥ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Λ’ ΟΜΙΛΟΥ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Μ’ ΟΜΙΛΟΥ

 

  • ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ 25-33

Ν’ ΟΜΙΛΟΣ

Π’ ΟΜΙΛΟΣ

Ρ’ ΟΜΙΛΟΣ

Α7

ΕΣΠΕΡΟΣ

Β7

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Δ7  ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Β8

ΕΝΩΣΗ ΑΛΜΦΙΑΛΗΣ

Γ7

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

Δ8  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Δ9

ΚΟΥΚΑΚΙ

Δ10   – 

Α8 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ν’ ΟΜΙΛΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Π’ ΟΜΙΛΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ρ’ ΟΜΙΛΟΥ

Please follow and like us:

Αφήστε μια απάντηση