ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΥΠΟΔΟΜΩΝ: JUNIORS A 2007 Β’ ΦΑΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

JUNIORS A 2007  Β’ ΦΑΣΗ

Ολοκληρώθηκε η Α΄φάση του Τουρνουά Basketball Υποδομών και οι τελικές βαθμολογίες είναι οι παρακάτω:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α 11 10 1 571:305+266 21
2 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ 12 7 5 483:518-35 19
3 ΑΟΝΑ 9 9 0 554:270+284 18
4 ΤΕΡΨΙΘΕΑ 11 7 4 444:427+17 18
5 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α 11 3 8 321:423-102 14
6 ΚΡΟΝΟΣ ΓΣ 10 1 9 255:453-198 11
7 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 10 0 10 299:531-232 9
8 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12 11 1 539:366+173 23
2 ΕΣΠΕΡΟΣ 12 10 2 556:421+135 22
3 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 12 8 4 607:557+50 20
4 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α 12 4 8 468:535-67 16
5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 11 5 6 453:534-81 15
6 ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 10 2 8 333:431-98 12
7 ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ 11 0 11 408:520-112 11
8 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 14 14 0 432:239+193 28
2 ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12 9 3 447:334+113 21
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13 7 6 527:517+10 20
4 ΠΑΟ ΑΟ 14 6 8 460:533-73 20
5 ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ 11 7 4 388:342+46 17
6 ΚΟΡΩΠΙ 12 6 6 405:369+36 17
7 EUROHOOPS ACADEMY 14 3 11 429:623-194 17
8 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 14 0 14 400:531-131 14

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β 14 13 1 564:324+240 27
2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 14 11 3 542:334+208 25
3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 14 10 4 597:450+147 24
4 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 14 5 9 299:452-153 19
5 ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 11 5 6 417:359+58 16
6 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12 4 8 200:304-104 16
7 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β 11 3 8 208:331-123 14
8 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Β 14 1 13 166:439-273 5

 

Σύμφωνα με την κατάταξή τους στη Α’ Φάση θα δημιουργηθούν οι εξής όμιλοι για τη Β’ Φάση:

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-12

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α 1 1 0 56:39+17 2
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 0 1 39:56-17 1
3 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0
4 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

-:-

01/04/2018 00:00 N/A
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΠΟ

-:-

 

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-12

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 1 79:105-26 3
2 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 1 0 70:33+37 2
3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 0 1 35:46-11 1
4 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

70 - 33

01/04/2018 00:00 N/A
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΡΕΠΟ

-:-

 

Η’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-12

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 1 1 0 44:28+16 2
2 ΕΣΠΕΡΟΣ 1 0 1 28:44-16 1
3 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0
4 ΑΟΝΑ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

44 - 28

01/04/2018 00:00 N/A
ΑΟΝΑ ΡΕΠΟ

-:-

 

Θ’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-12

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β 1 1 0 54:49+5 2
2 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ 1 0 1 49:54-5 1
3 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0
4 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

54 - 49

01/04/2018 00:00 N/A
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΠΟ

-:-

 

Ι’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 13-15

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
0 ΤΕΡΨΙΘΕΑ 0 0 0 0:00 0
0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0 0 0 0:00 0
0 ΚΟΡΩΠΙ 0 0 0 0:00 0
0 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

-:-

01/04/2018 00:00 N/A
ΚΟΡΩΠΙ ΡΕΠΟ

-:-

 

Κ’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 16-18

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
0 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α 0 0 0 0:00 0
0 ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ 0 0 0 0:00 0
0 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0 0 0 0:00 0
0 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ

-:-

01/04/2018 00:00 N/A
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΠΟ

-:-

 

Λ’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 19-21

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1 1 0 44:24+20 2
2 ΠΑΟ ΑΟ 1 0 1 24:44-20 1
3 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0
4 ΚΡΟΝΟΣ ΓΣ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΠΑΟ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

24 - 44

01/04/2018 00:00 N/A
ΚΡΟΝΟΣ ΓΣ ΡΕΠΟ

-:-

 

Μ’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 22-24

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
0 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0 0 0 0:00 0
0 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α 0 0 0 0:00 0
0 ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 0 0:00 0
0 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α

-:-

01/04/2018 00:00 N/A
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΕΠΟ

-:-

 

Ν’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 25-29

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
0 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 0 0 0 0:00 0
0 ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 0 0 0 0:00 0
0 EUROHOOPS 0 0 0 0:00 0
0 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0 0 0 0:00 0
0 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β 0 0 0 0:00 0
0 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ EUROHOOPS

-:-

01/04/2018 00:00 N/A
ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

-:-

01/04/2018 00:00 N/A
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β ΡΕΠΟ

-:-

 

  • Αν μια ομάδα συμμετέχει με δυο τμήματα και έχουν περάσει και τα δυο στη Β’ Φάση (θέσεις 1-12) θα πρέπει να μας δηλώσουν λίστα παικτών του Α’ και του Β’ τμήματος πριν την έναρξη της Β΄ Φάσης.

 

Ο  πρώτος κάθε ομίλου θα συμμετάσχει στο F-4 (θέσεις 1-4).

Οι αγώνες εκεί θα διεξαχθούν σε ουδέτερα γήπεδα και θα είναι knock out.

 

  • Αν προκύψουν δυο τμήματα από την ίδια ομάδα στο F-4 τότε αυτά αναγκαστικά θα παίξουν μεταξύ τους και ο νικητής θα πάει στον Μεγάλο Τελικό.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΜΕ 12 ΠΑΙΚΤΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΒΑΡΥΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ.

Ε1 – Ζ1

Η1 – Θ1

Οι δεύτεροι κάθε ομίλου θα αγωνισθούν μεταξύ τους για τις θέσεις 5-8  κατόπιν κληρώσεως με αγώνες knock out (η έδρα θα καθορισθεί με την κλήρωση).

Ε2 – Ζ2

Η2 – Θ2

Οι τρίτοι κάθε όμιλου θα αγωνισθούν μεταξύ τους για τις θέσεις 9-12 κατόπιν κληρώσεως με αγώνες knock out ( η έδρα θα καθιερωθεί με την κλήρωση).

Ε3 – Ζ3

Η3 – Θ3

 

Please follow and like us:

Αφήστε μια απάντηση