ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΥΠΟΔΟΜΩΝ: FINAL 4

ΑΓΩΝΕΣ FINAL 4

Ξεκινάνε οι τελικές φάσεις του Τουρνουά Basketball Υποδομών 2017-18.

 

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2003

Οι ομάδες που παιρνάνε στους ημιτελικούς είναι:

από τον Δ’ όμιλο: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α

από τον Ε’ όμιλο: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β

από τον Ζ’ όμιλο: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Α

από τον Η’ όμιλο: ΠΑΟ ΑΟ

 Έχουν προκύψει δυο τμήματα από την ίδια ομάδα , του ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ στο F-4 οπότε , σύμφωνα με το συμπληρωματικό έγγραφο της Β’ φάσης, θα παίξουν μεταξύ τους και ο νικητής θα πάει στον Μεγάλο Τελικό.

 

(ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)
1ος ημιτελικός :

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β

2ος ημιτελικός:

  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Α – ΠΑΟ ΑΟ

 

(ΜΙΚΡΟΣ & ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

    

 , ο μικρός τελικός (ηττημένοι των 2 ημιτελικών)
  , ο μεγάλος τελικός (νικητές των 2 ημιτελικών)


ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2004

Οι ομάδες που παιρνάνε στους ημιτελικούς είναι:

από τον Δ’ όμιλο: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

από τον Ε’ όμιλο: ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

από τον Ζ’ όμιλο: ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ

από τον Η’ όμιλο: ΚΟΡΩΠΙ

 

Παρασκευή 25/5 (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)
1ος ημιτελικός :

20:30, ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΥ :    ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ – ΚΟΡΩΠΙ

2ος ημιτελικός:

19:30  ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ: ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Σαββάτο 2/6 ή Κυριακή 3/6 (ΜΙΚΡΟΣ & ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

Μικρός Τελικός : ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ

Μεγάλος Τελικός: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙ    

 


 

ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΝΙ 2005

Οι ομάδες που παιρνάνε στους ημιτελικούς είναι:

από τον Γ’ όμιλο 1ος : ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

από τον Γ’ όμιλο 2ος: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α

από τον Δ’ όμιλο 1ος: ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Α

από τον Δ’ όμιλο 2ος: ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Β

 Έχουν προκύψει δυο τμήματα από την ίδια ομάδα , του ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ στο F-4 οπότε , σύμφωνα με το συμπληρωματικό έγγραφο της Β’ φάσης, θα παίξουν μεταξύ τους και ο νικητής θα πάει στον Μεγάλο Τελικό.

Τετάρτη 23/5 (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)
1ος ημιτελικός :

  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Α – ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Β

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/5/2018 , 20:00 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΕΦ (ΑΙΘ.5)

2ος ημιτελικός: 

 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α

 

ΜΙΚΡΟΣ & ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Θα οριστούν το Σ-Κ 2-3/6/2018


ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006

Οι ομάδες που παιρνάνε στους ημιτελικούς είναι:

από τον Δ’ όμιλο: EUROHOOPS

από τον Ε’ όμιλο: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

από τον Ζ’ όμιλο: ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Β

από τον Η’ όμιλο: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Α

  

Σαββάτο 19/5 (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)
1ος ημιτελικός :

15:00, ΚΛΕΙΣΤΟ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ) ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Β – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Α

2ος ημιτελικός:

16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Α’ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ) EUROHOOPS – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Κυριακή 20/5 (ΜΙΚΡΟΣ & ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)

  κλειστό γήπεδο ΜΠΟΘΟΣ στο Περιστέρι (Πελάσγων 29).

15:00 , ο μικρός τελικός (ηττημένοι των 2 ημιτελικών)
16:30 , ο μεγάλος τελικός (νικητές των 2 ημιτελικών)


ΓΙΑ ΤΑ JUNIORS A 2007

Οι ομάδες που παιρνάνε στους ημιτελικούς είναι:

από τον Ε’ όμιλο: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α

από τον Ζ’ όμιλο: ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

από τον Η’ όμιλο: ΑΟΝΑ

από τον Θ’ όμιλο: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β

 Έχουν προκύψει δυο τμήματα από την ίδια ομάδα , του ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ στο F-4 οπότε , σύμφωνα με το συμπληρωματικό έγγραφο της Β’ φάσης, θα παίξουν μεταξύ τους και ο νικητής θα πάει στον Μεγάλο Τελικό.

Σαββάτο 19/5
1ος ημιτελικός : ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β

2ος ημιτελικός:  19:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΣ  ,  ΑΟΝΑ – ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  

Κυριακή 20/5 

θα γίνει ο μικρός και ο μεγάλος τελικός στο κλειστό γήπεδο Εσπερος.
16:30 , ο μικρός τελικός (ηττημένοι των 2 ημιτελικών)
18:00 , ο μεγάλος τελικός (νικητές των 2 ημιτελικών)


 

ΠΡΟΣΟΧΗ: 

  • ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΜΕ 12 ΠΑΙΚΤΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΒΑΣΗΣ ΛΙΣΤΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ 4 ΤΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ , ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕΛΤΙΑ , ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΘΛΗΤΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΥΓΕΙΑΣ ΤΩΝ 12 ΑΘΛΗΤΩΝ.

 

 

ΣΥΝΕΧΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗ

Please follow and like us:

Αφήστε μια απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.