ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΥΠΟΔΟΜΩΝ: ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β 2004 Β’ ΦΑΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β 2004   Β’ ΦΑΣΗ

Ολοκληρώθηκε η Α΄φάση του Τουρνουά Basketball Υποδομών και οι τελικές βαθμολογίες είναι οι παρακάτω:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 13 12 1 860:500+360 25
2 ΚΡΟΝΟΣ Α 12 8 4 693:578+115 20
3 ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ 12 8 4 646:590+56 20
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α 12 8 4 605:628-23 20
5 ΤΕΡΨΙΘΕΑ 12 4 8 620:676-56 16
6 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ 14 2 12 537:711-174 16
7 ΑΟΝΑ 9 4 5 451:481-30 13
8 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10 1 9 308:556-248 11

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 12 12 0 675:366+309 24
2 ΚΟΡΩΠΙ 10 8 2 574:425+149 18
3 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 12 6 6 551:523+28 18
4 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 11 5 6 440:456-16 16
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9 4 5 306:352-46 12
6 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9 2 7 320:447-127 11
7 ΕΣΠΕΡΟΣ 11 0 11 312:609-297 11
8 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β 12 11 1 635:368+267 23
2 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 12 11 1 563:377+186 23
3 ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 11 6 5 329:354-25 17
4 ΚΡΟΝΟΣ Β 9 4 5 366:387-21 13
5 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 10 3 7 341:401-60 13
6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10 2 8 347:474-127 11
7 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 10 0 10 173:393-220 9
8 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

 

Σύμφωνα με την κατάταξή τους στη Α’ Φάση θα δημιουργηθούν οι εξής 7 όμιλοι για τη Β’ Φάση:

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-12

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3 3 0 166:89+77 6
2 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 4 2 2 171:181-10 6
3 ΚΡΟΝΟΣ Β 3 0 3 109:176-67 3
4 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΡΕΠΟ

-:-

01/04/2018 00:00 N/A
ΚΡΟΝΟΣ Β ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ

48 - 70

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-12

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 4 4 0 241:135+106 8
2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α 4 2 2 170:180-10 6
3 ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 4 0 4 110:206-96 4
4 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

44 - 33

01/04/2018 00:00 N/A
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΡΕΠΟ

-:-

 

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-12

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ 4 4 0 215:157+58 8
2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β 4 1 3 133:132+1 5
3 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 4 1 3 117:176-59 5
4 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β ΡΕΠΟ

-:-

01/04/2018 00:00 N/A
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ

45 - 65

 

Η’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-12

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΚΟΡΩΠΙ 3 2 1 194:175+19 5
2 ΚΡΟΝΟΣ Α 2 1 1 131:132-1 3
3 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 1 0 1 44:62-18 1
4 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΚΡΟΝΟΣ Α ΚΟΡΩΠΙ

65 - 64

01/04/2018 00:00 N/A
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΡΕΠΟ

-:-

 

Θ’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 13-15

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
0 ΤΕΡΨΙΘΕΑ 0 0 0 0:00 0
0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 0 0 0:00 0
0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0 0 0 0:00 0
0 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΠΟ

-:-

01/04/2018 00:00 N/A
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

-:-

 

Ι’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 16-18

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ 3 2 1 132:113+19 5
2 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3 2 1 141:127+14 5
3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 2 59:92-33 2
4 ΡΕΠΟ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

34 - 40

01/04/2018 00:00 N/A
ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΕΠΟ

-:-

 

Κ’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΕΙΣ 19-22

Pos   Team Pld W L BasketsDiff Pts
1 ΑΟΝΑ 1 1 0 67:23+44 2
2 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1 1 0 48:28+20 2
3 ΕΣΠΕΡΟΣ 2 0 2 51:115-64 2
4 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0 0 0 0:00 0

Match Score
01/04/2018 00:00 N/A
ΑΟΝΑ ΕΣΠΕΡΟΣ

-:-

01/04/2018 00:00 N/A
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

-:-

 

  • Αν μια ομάδα συμμετέχει με δυο τμήματα και έχουν περάσει και τα δυο στη Β’ Φάση (θέσεις 1-12) θα πρέπει να μας δηλώσουν λίστα παικτών του Α’ και του Β’ τμήματος πριν την έναρξη της Β΄ Φάσης.

Ο  πρώτος κάθε ομίλου θα συμμετάσχει στο F-4 (θέσεις 1-4).

Οι αγώνες εκεί θα διεξαχθούν σε ουδέτερα γήπεδα και θα είναι knock out.

  • Αν προκύψουν δυο τμήματα από την ίδια ομάδα στο F-4 τότε αυτά αναγκαστικά θα παίξουν μεταξύ τους και ο νικητής θα πάει στον Μεγάλο Τελικό.

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ (FINAL 4) ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΜΕ 12 ΠΑΙΚΤΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΒΑΡΥΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ.

Δ1 – Ε1

Ζ1 – Η1

Οι δεύτεροι κάθε ομίλου θα αγωνισθούν μεταξύ τους για τις θέσεις 5-8  κατόπιν κληρώσεως με αγώνες knock out (η έδρα θα καθορισθεί με την κλήρωση).

Δ2 – Ε2

Ζ2 – Η2

Οι τρίτοι κάθε όμιλου θα αγωνισθούν μεταξύ τους για τις θέσεις 9-12 κατόπιν κληρώσεως με αγώνες knock out ( η έδρα θα καθιερωθεί με την κλήρωση).

Δ3 – Ε3

Ζ3 – Η3

Please follow and like us:

Αφήστε μια απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.