ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ  *** 20/11 -26/11/2017 ***

εσπεροσπρογραμμα

Καλή επιτυχία στους στόχους των τμημάτων .

  Με την υποστήριξη σας μπορούμε να φτάσουμε ψηλά.

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ   20/11/2017 – 26/11/2017
 ΔΕΥΤΕΡΑ 20/11/2017
  • ΕΣΠΕΔΑ Β’ ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ/ ΓΥΡΟΣ 1/ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

   ΕΣΠΕΡΟΣ  – ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 

21:45 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΣ

 

 

 ΤΡΙΤΗ 21/11/2017
  • ΕΣΚΑΝΑ Β’ ΠΑΙΔΩΝ  η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  •  ΕΣΚΑΝΑ Α’ ΕΦΗΒΩΝ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –  ΕΣΠΕΡΟΣ   

20:30 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΕΦ Β


ΤΕΤΑΡΤΗ 22/11/2017

  • ΕΣΧΑ ΤΟΠΙΚΟ ΠΑΙΔΩΝ / η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΣΠΕΡΟΣ


ΠΕΜΠΤΗ 23/11/2017

  • ΕΣΠΕΔΑ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΚΩΝ /ΓΥΡΟΣ 1/ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΣΠΕΡΟΣ  – ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

21:45 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ


 ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017

  •  ΕΣΚΑΝΑ Β’ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ  / 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  

 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ –  ΕΣΠΕΡΟΣ 

19;30 , ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ  

 

  • ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ / 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΣΠΕΡΟΣ – ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

18:00 , ΑΝΟΙΚΤΟ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ

  • ΕΣΠΕΔΑ  ΠΑΙΔΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Β’ ΟΜΙΛΟΣ/ΓΥΡΟΣ 1/ η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΕΣΠΕΔΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α’ ΦΑΣΗ / 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΕΣΠΕΡΟΣ  – ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ

 10:00    , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ

 

  • ΕΣΧΑ ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ  1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

   ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

20:45 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΣ

 

 ΟΧΕ Α2 ΑΝΔΡΩΝ / Α’ ΦΑΣΗ / 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ –   ΕΣΠΕΡΟΣ   

18:00 , ΚΛΕΙΣΤΟ   ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017   
  • ΕΟΚ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α’ ΓΥΡΟΣ /6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

   ΕΣΠΕΡΟΣ  – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

17:00 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΣ

  • ΕΣΚΑΝΑ Α’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ  9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  *** ΑΝΑΒΟΛΗ ***

ΜΑΝΔΡΑ ΓΑΣ –   ΕΣΠΕΡΟΣ  

19:30   , ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΝΔΡΑΣ

  •  ΕΣΚΑΝΑ Β’ ΠΑΙΔΩΝ  / 11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

  ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ

20:30 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΣ

 

  • ΕΣΠΕΔΑ  ΠΑΙΔΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Β’ ΟΜΙΛΟΣ/ΓΥΡΟΣ 1/ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ  

18:30  , ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

  • ΕΣΠΕΔΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΑΔΕΣ / Β’ ΟΜΙΛΟΣ/ΓΥΡΟΣ 1/5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

11:45 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ

 

  • ΕΣΠΕΔΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ-Δ ΟΜΑΔΕΣ / Α’ ΟΜΙΛΟΣ / ΓΥΡΟΣ 1 / 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

  ΕΣΠΕΡΟΣ (Γ)  – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (Ε) 

**17:30 **   , ΚΛΕΙΣΤΟ ΖΕΡΒΟΥ (ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ)

 

  • ΕΣΠΕΔΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ /Β’ ΦΑΣΗ/Α ‘ ΟΜΙΛΟΣ/ 1ος ΓΥΡΟΣ / 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

12:30  , ΚΛΕΙΣΤΟ ΡΕΝΤΗ – Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ

 

  • ΕΣΧΑ ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α / 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ  – ΕΣΠΕΡΟΣ

10:30 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ


 

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Αποτέλεσμα εικόνας για ΕΣΚΑΝΑ                     Αποτέλεσμα εικόνας για ΕΟΚ                    

                 

Please follow and like us:

Αφήστε μια απάντηση