ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ  *** 11/12 – 17/12/2017 ***

εσπεροσπρογραμμα

Καλή επιτυχία στους στόχους των τμημάτων .

  Με την υποστήριξη σας μπορούμε να φτάσουμε ψηλά.

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ   11/12/2017 – 17/12/2017
 ΔΕΥΤΕΡΑ 11/12/2017
  • ΕΣΠΕΔΑ Β’ ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ/ ΓΥΡΟΣ 1/ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

21:45 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΥ

 

 ΤΡΙΤΗ 12/12/2017
  • ΕΣΚΑΝΑ Β’ ΠΑΙΔΩΝ  13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ –  ΕΣΠΕΡΟΣ

20:15 , ΚΛΕΙΣΤΟ 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

  •  ΕΣΚΑΝΑ Α’ ΕΦΗΒΩΝ 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –  ΕΣΠΕΡΟΣ   

21:45 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 13/12/2017

 

  •  ΕΣΧΑ ΤΟΠΙΚΟ ΠΑΙΔΩΝ / η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΣΠΕΡΟΣ


ΠΕΜΠΤΗ 14/12/2017

  • ΕΣΠΕΔΑ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΚΩΝ /ΓΥΡΟΣ 1/ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ   

21:45 ,   ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ


 ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

  •  ΕΣΚΑΝΑ Β’ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ  / 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  

  ΕΣΠΕΡΟΣ  – ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 

18:00 , ΑΝΟΙΚΤΟ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ

 

  • ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ / 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –  ΕΣΠΕΡΟΣ 

17:30 ,  ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΕΡΟΝΙΑ

 

  • ΕΣΠΕΔΑ  ΠΑΙΔΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Β’ ΟΜΙΛΟΣ/ΓΥΡΟΣ 2/ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΣΠΕΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 

10:00 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ

 

  • ΕΣΠΕΔΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α’ ΦΑΣΗ / 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ  

19:00    , ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΛΙΟΥ – Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ

 

  • ΕΣΠΕΔΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ-Δ ΟΜΑΔΕΣ / Α’ ΟΜΙΛΟΣ / ΓΥΡΟΣ 1 /  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

  ΕΣΠΕΡΟΣ (Γ)  

 

  • ΕΣΧΑ ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ  2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

   ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006 – ΕΣΠΕΡΟΣ  

***  , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΣ

 

 ΟΧΕ Α2 ΑΝΔΡΩΝ / Α’ ΦΑΣΗ / 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΣΠΕΡΟΣ  **  ΡΕΠΟ **

 


ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017  
  • ΕΟΚ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α’ ΓΥΡΟΣ /10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

   ΚΡΟΝΟΣ ΓΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ  

17:00 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  • ΕΣΚΑΝΑ Α’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ  12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  

 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ –  ΕΣΠΕΡΟΣ 

19:00 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

  •  ΕΣΚΑΝΑ Β’ ΠΑΙΔΩΝ  /14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

15:00 , ΚΛΕΙΣΤΟ 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ

  

  • ΕΣΠΕΔΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΑΔΕΣ / Β’ ΟΜΙΛΟΣ/ΓΥΡΟΣ 1/9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ   

17:30 , ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ

 

  • ΕΣΠΕΔΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ-Δ ΟΜΑΔΕΣ / Α’ ΟΜΙΛΟΣ / ΓΥΡΟΣ 1 / 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

  ΕΣΠΕΡΟΣ (Γ)  *** ΡΕΠΟ ***

  

  • ΕΣΠΕΔΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ /Β’ ΦΑΣΗ/Α ‘ ΟΜΙΛΟΣ/ 2ος ΓΥΡΟΣ / 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΣΠΕΡΟΣ  – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

11:00  , ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ

 

  • ΕΣΧΑ ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α / 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΣΠΕΡΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

*** , ΚΛΕΙΣΤΟ ***


 

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Αποτέλεσμα εικόνας για ΕΣΚΑΝΑ                     Αποτέλεσμα εικόνας για ΕΟΚ                    

                 

 

Please follow and like us:

Αφήστε μια απάντηση